B2B Recycling

ADRES WYSYŁKI ODPADÓW KURIEREM
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Logistyka
+48 600 970 281
transport@tkmrp.pl

 

CENTRALA ADMINISTRACYJNA
52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10
.

Menedżer projektu
+48 794 40 40 46
elektroodpady@tkmrp.pl

Nasza oferta skierowana jest m.in. do firm i instytucji, które wytwarzają elektrośmieci. Posiadamy kontenery hakowe, bramowe, samochody dostawcze z windami oraz tiry z pozwoleniami na międzynarodowy transport odpadów. Zgłoś odbiór elektrośmieci z firmy.

⚠️ Od 01.01.2019 nie realizujemy odbiorów indywidualnych! Do współpracy zapraszamy firmy i instytucje.

Skup złomu – Wrocław

Skup złomu we Wrocławiu – również z odbiorem od klienta

Skupy złomu to punkty, które dbają o to, aby wszelkiego rodzaju odpady metalowe mogły zostać poddane recyklingowi lub utylizacji w sposób odpowiedni i nieszkodliwy dla środowiska. Ponadto dzięki tego typu działalności wiele metali nie jest marnowanych, tylko za sprawą recyklingu tworzone są z nich surowce, które mogą być ponownie wykorzystane do produkcji różnego rodzaju przedmiotów.

Działalność skupów złomu przynosi sporo korzyści – warto więc z nich korzystać. Jeśli szukasz takiego punktu skupu złomu stalowego w okolicy Wrocławia, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy TKM Recykling Polska. Zajmujemy się również bezpłatnym odbiorem elektrośmieci.

Skup złomu stalowego od firm z Wrocławia

Nasza firma działa na rynku od wielu lat, a zebrane doświadczenie pozwala nam świadczyć takie usługi jak odbiór złomu z Wrocławia na najwyższym poziomie. Zajmujemy się skupem złomu stalowego na terenie stolicy Dolnego Śląska i okolic.

Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny skupu metali, dzięki stałej współpracy z hutami i odlewniami na terenie całej Polski oraz Europy. Przyjmujemy każdą ilość złomu, oferujemy transport oraz – jeśli jest to konieczne – wysyłamy naszych pracowników w celu zdemontowania wszelkiego rodzaju konstrukcji lub rozmontowania maszyn przeznaczonych do sprzedaży w naszym skupie.

Zapewniamy więc kompleksową obsługę w zakresie skupu złomu, co sprawia, że każdy klient z pewnością będzie zadowolony, korzystając z usług naszej firmy.

Odbiór elektrośmieci
z Wrocławia

Skup transformatorów i silników

Punkt skupu złomu we Wrocławiu – największe korzyści

Oprócz tego, że nasz punkt skupu złomu we Wrocławiu przyjmuje złom stalowy na miejscu, oferujemy również odbiór złomu z dojazdem do klienta. Z usługi tej korzystają zwłaszcza te firmy, które mają dużą ilość złomu do sprzedania. Rozwiązanie to sprawia, że klient nie musi martwić się o przewiezienie odpadów, ponieważ całym transportem oraz związaną z tym logistyką zajmie się nasza firma. W ramach usługi podstawiamy kontenery w wyznaczone miejsca, posiadamy również samochody z HDS, czyli z hydraulicznym dźwigiem samochodowym, który pozwala na szybki i sprawny załadunek wszelkiego rodzaju złomu, bez względu na jego wymiary czy wagę. Minimalna ilość złomu do odbioru naszym transportem to 5 ton.

Dokładna segregacja w celu osiągnięcia korzyści dla klienta i środowiska

Podstawową kwestią w działaniu skupu złomu, oprócz samego kupna odpadów metalowych, jest również ich segregacja. Proces ten pozwala oddzielić od siebie różnego rodzaju metale i inne odpady, które nie nadają się do recyklingu. Jest to czynność niezbędna do tego, aby proces recyklingu mógł przebiegać prawidłowo i aby w ten sposób uzyskać czysty surowiec produkcyjny, który może zostać ponownie wykorzystany przez różne firmy produkcyjne.

Kwestia ta jest również bardzo ważna z punktu widzenia ekologii, ponieważ segregacja pozwala oczyścić środowisko z różnego rodzaju odpadów, a te, które nie nadają się do recyklingu, poddaje się odpowiedniej utylizacji. Nasza firma przywiązuje dużą wagę do procesu segregacji złomu – oddając odpady do naszego skupu, można mieć pewność, że trafią one w dobre ręce i nie będą się marnowały ani zagrażały środowisku.

ekologiczny skup złomu we wrocławiu

Skup we Wrocławiu spełniający wszelkie wymogi i normy prawne

Różnego rodzaju wymogi prawne oraz normy to nieodłączna część prowadzenie skupu złomu. Według prawa tego typu odpady, jeśli jest to tylko możliwe, powinny zostać poddane recyklingowi lub odpowiedniej utylizacji. Tego typu procesy są również regulowane przez różnego rodzaju przepisy, które dbają o to, aby przebiegały one w skuteczny i bezpieczny dla środowiska sposób. Nasza firma działa w zgodzie z wszelkimi normami i wymogami prawnymi w kwestii skupu złomu i jego dalszej obróbki. Przykładamy sporo uwagi do tej kwestii, ponieważ wiemy, jak ważne jest to z punktu widzenia ochrony środowiska oraz ile można zaoszczędzić, wykorzystując do produkcji surowce poddane recyklingowi, co również pozwala ograniczyć wydobycie, tym samym minimalizując zużycie surowców naturalnych. Korzystając z naszych usług, można mieć pewność, że wszystko przebiega zgodnie z wszelkimi normami i wymogami prawnymi.

Skontaktuj się z nami

Adres wysyłki odpadów kurierem

Adres

B2B Recycling
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Centrala administracyjna

Adres

52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10

Biuro B2B Recycling

Adres

54-515 Wrocław
Jana Skrzetuskiego 10

Nasze usługi

    *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez b2brecykling.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)