B2B Recycling

ADRES WYSYŁKI ODPADÓW KURIEREM
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Logistyka
+48 600 970 281
transport@tkmrp.pl

 

CENTRALA ADMINISTRACYJNA
52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10
.

Menedżer projektu
+48 794 40 40 46
elektroodpady@tkmrp.pl

Nasza oferta skierowana jest m.in. do firm i instytucji, które wytwarzają elektrośmieci. Posiadamy kontenery hakowe, bramowe, samochody dostawcze z windami oraz tiry z pozwoleniami na międzynarodowy transport odpadów. Zgłoś odbiór elektrośmieci z firmy.

⚠️ Od 01.01.2019 nie realizujemy odbiorów indywidualnych! Do współpracy zapraszamy firmy i instytucje.

Odbiór elektrośmieci – Katowice

Umów darmowy odbiór elektrośmieci z Katowic

W obecnych czasach rosnąca konkurencja na rynku wymaga od firm zarówno poszerzania wachlarza usług, jak i coraz bardziej wydajnych nakładów pracy. Z tego też względu wiele przedsiębiorstw podejmuje decyzję o inwestycji w lepszy i nowocześniejszy sprzęt, mogący zapewnić im większą konkurencyjność.

A co ze starym sprzętem? To właśnie te zużyte i często niedziałające urządzenia, zasilane na prąd lub baterie, zaliczamy do elektrośmieci. W ich wywózce oraz utylizacji pomagają specjalistyczne firmy, których zadaniem jest bezpłatny odbiór elektroodpadów od klienta, przewiezienie ich do punktu składowania, a następnie do miejsca utylizacji. Trzeba pamiętać o tym, że wyrzucanie elektrośmieci na własną rękę do zwykłych śmietników jest zabronione i grozi karą grzywny do 5000 zł.

wywóz elektrośmieci z Katowic
elektrośmieci z Katowic

Odbiór elektrośmieci w Katowicach – oferta naszej firmy

Oferta naszej firmy skierowana jest do firm i przedsiębiorstw z Katowic i okolic. Możliwe jest skorzystanie z wygodnego i bezpłatnego odbioru elektrośmieci w Katowicach z wcześniej wskazanego miejsca. Z naszej strony zapewniamy transport, dzięki któremu cały zużyty i niepotrzebny już sprzęt zostanie bezpiecznie przewieziony do punktu składowania. Firmy i przedsiębiorstwa, które chciałyby dostarczyć elektroodpady własnym transportem, również mają taką możliwość. Chcąc podjąć z nami współpracę w Katowicach, uprzejmie prosimy o nawiązanie z nami kontaktu telefonicznego w celu ustalenia dalszych szczegółów.

Elektroodpadów nie można w żadnym wypadku usuwać ani pozbywać się ich jak tradycyjnych śmieci pochodzących z gospodarstw domowych. Wynika to z dużej szkodliwości substancji wydzielanych przez stary i zużyty sprzęt. Toksyny te (m.in. rtęć, związki bromu, ołów, azbest) przedostają się do gleby, powietrza, wody. Aby zapobiec niszczącemu działaniu, powinno się korzystać z usług wywozu oraz utylizacji elektroodpadów.

Odbiór elektrośmieci
od firm

Skup złomu z dojazdem do klienta

Elektrośmieci – jaki sprzęt się do nich zalicza?

Do elektrośmieci zaliczamy zużyte i niepotrzebne już urządzenia, zasilane prądem lub na baterie, które obejmują następujące rodzaje sprzętów:

 • urządzenia AGD – m.in. chłodziarki, piekarniki, lodówki zmywarki, miksery, tostery, żelazka, wagi, golarki, zamrażarki, suszarki;
 • sprzęt RTV – m.in. odtwarzacze, magnetofony, kamery video, sprzęt hi-fi;
 • urządzenia oświetleniowe – m.in. żarówki, żyrandole, oświetleniówki, lampy.
 • sprzęt komputerowy i telekomunikacyjny – m.in. smartfony, terminale, telefony, drukarki, kopiarki, faksy, kamery video, laptopy;
 • sprzęty medyczne;
 • zabawki i gadżety elektroniczne – m.in. automaty na żetony, zdalnie sterowane zabawki, gry;
 • baterie i akumulatory;
 • narzędzia elektryczne i elektroniczne – m.in. piły, kosiarki, urządzenia do spawania, wiertarki;
 • inne urządzenia elektryczne – m.in. krótkofalówki, automaty do wydawania jedzenia, czujniki dymu, napojów, routery, regulatory ciepła, panele kontrolne.
elektrośmieci w Katowicach

Odbiór elektrośmieci z Katowic - dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza firma w profesjonalny sposób, zgodny ze wszelkimi obowiązującymi przepisami, zajmuje się bezpiecznym składowaniem i utylizacją elektrośmieci. Gwarantujemy świadczenie usług wysokiej jakości, które zapewnią spokój, wygodę i komfort. Po nawiązaniu z nami kontaktu uzgadniamy wszelkie szczegóły i ustalamy warunki transportu. Pozostałymi etapami utylizacji zajmujemy się już my.Nie musisz angażować się w załatwianie transportu na własną rękę – to zadanie należy do nas.

Skontaktuj się z nami

Adres wysyłki odpadów kurierem

Adres

B2B Recycling
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Centrala administracyjna

Adres

52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10

Biuro B2B Recycling

Adres

54-515 Wrocław
Jana Skrzetuskiego 10

Nasze usługi

  *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez b2brecykling.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)