B2B Recycling

ADRES WYSYŁKI ODPADÓW KURIEREM
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Logistyka
+48 600 970 281
transport@tkmrp.pl

 

CENTRALA ADMINISTRACYJNA
52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10
.

Menedżer projektu
+48 794 40 40 46
elektroodpady@tkmrp.pl

Nasza oferta skierowana jest m.in. do firm i instytucji, które wytwarzają elektrośmieci. Posiadamy kontenery hakowe, bramowe, samochody dostawcze z windami oraz tiry z pozwoleniami na międzynarodowy transport odpadów. Zgłoś odbiór elektrośmieci z firmy.

⚠️ Od 01.01.2019 nie realizujemy odbiorów indywidualnych! Do współpracy zapraszamy firmy i instytucje.

Odbiór elektrośmieci – Wrocław

Bezpłatny odbiór elektrośmieci z Wrocławia – współpracujemy z firmami i instytucjami

W obecnych czasach różnego rodzaju urządzenia elektroniczne i elektryczne są chętnie użytkowane na co dzień przez ludzi na całym świecie. Ułatwiają wykonywanie wielu czynności, jednocześnie generując jednak pewne zagrożenie, jakim są elektrośmieci.

Zużyte, zniszczone lub nieprzydatne urządzenia elektryczne i elektroniczne są nazywane elektroodpadami – konieczna jest ich odpowiednia utylizacja, aby nie były zagrożeniem dla środowiska. Tym zadaniem zajmujemy się my – specjalistyczna firma, świadcząca usługi odbioru elektrośmieci we Wrocławiu i okolicach. Zajmujemy się również odbiorem złomu od klienta.

odbiór elektrośmieci z Wrocławia
elektrośmieci Wrocław

Jakie firmy z Wrocławia korzystają z usługi odbioru elektrośmieci?

Zgodnie z Ustawą o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, każda osoba jest zobowiązana do utylizowania tego typu urządzeń w odpowiedni sposób. Oznacza to, że jeśli posiadamy jakieś elektrośmieci, musimy je oddać do odpowiedniego punktu, który zajmuje się gromadzeniem tego typu sprzętu w celu jego dalszej utylizacji. Odnosi się to zarówno do każdego obywatela, jak i do firm, które podczas swojej działalności korzystają z różnego rodzaju sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Obecnie ciężko znaleźć branżę, w której nie używa się elektroniki, więc niemal wszystkie firmy z Wrocławia muszą zwrócić uwagę na to, aby postępować z elektrośmieciami we właściwy sposób. Szczególnie ważne jest to w przedsiębiorstwach, w których sprzęt elektroniczny i elektryczny jest podstawą ich działalności –  to właśnie one najczęściej korzystają z usługi odbioru elektrośmieci od firm.

Odbiór elektrośmieci
od firm

Punkt skupu złomu
we Wrocławiu

Darmowy odbiór elektrośmieci we Wrocławiu – kiedy warto skorzystać?

Odbiór elektroodpadów z Wrocławia to usługa, z której korzysta bardzo wiele firm w przeróżnych sytuacjach. Najczęściej jednak usługa ta jest szczególnie przydatna w sytuacji, gdy w danym przedsiębiorstwie prowadzona jest modernizacja użytkowanego dotychczas sprzętu elektrycznego lub elektronicznego. W takim przypadku ilość elektrośmieci może być tak duża, że niezbędny może okazać się wywóz elektrośmieci z Wrocławia. Dzięki temu rozwiązaniu przedsiębiorstwo nie musi się o nic martwić, ponieważ ma gwarancję, że wszystkie elektrośmieci zostaną odebrane i zutylizowane w odpowiedni i zgodny z przepisami sposób.

Co zaliczamy do elektrośmieci? Recykling elektroniki

Elektrośmieci to wszelkiego rodzaju zużyty, zepsuty czy przestarzały sprzęt elektryczny i elektroniczny. Do grupy tych urządzeń zaliczają się m.in.:

  • urządzenia AGD (lodówki, pralki, suszarki, zmywarki, kuchenki elektryczne, piekarniki, klimatyzatory wentylatory, miksery, odkurzacze, żelazka),
  • sprzęt komputerowy i telekomunikacyjny (np. komputery, drukarki, laptopy, peryferia komputerowe, telefony stacjonarne i smartfony, modemy, routery),
  • sprzęt RTV (np. telewizory, radia, kamery, wzmacniacze, instrumenty muzyczne itd.),
  • sprzęt oświetleniowy (np. żarówki, lampy, żyrandole, taśmy LED),
  • narzędzia elektryczne i elektroniczne,
  • baterie i akumulatory.
elektrośmieci z wrocławia

Jak działa odbiór elektrośmieci z Wrocławia? Zamów usługę

Punkt odbioru elektrośmieci zajmuje się odbieraniem i utylizacją wszelkiego rodzaju elektroodpadów. Sprzęt elektryczny lub elektroniczny można przywieźć do nas samodzielnie, jednak oferujemy również bezpłatny odbiór elektrośmieci z Wrocławia, co jest szczególnie przydatne w przypadku firm, które chcą pozbyć się sporej ilości elektroodpadów. Aby skorzystać z takiej usługi, trzeba sprawdzić, czy dane odpady kwalifikują się jako elektrośmieci, a jeśli tak, to należy skontaktować się z firmą oferującą transport tego typu odpadów i ustalić termin oraz miejsce ich odbioru. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Skontaktuj się z nami

Adres wysyłki odpadów kurierem

Adres

B2B Recycling
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Centrala administracyjna

Adres

52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10

Biuro B2B Recycling

Adres

54-515 Wrocław
Jana Skrzetuskiego 10

Nasze usługi

    *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez b2brecykling.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)