B2B Recycling

ADRES WYSYŁKI ODPADÓW KURIEREM
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Logistyka
+48 600 970 281
transport@tkmrp.pl

 

CENTRALA ADMINISTRACYJNA
52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10
.

Menedżer projektu
+48 794 40 40 46
elektroodpady@tkmrp.pl

Nasza oferta skierowana jest m.in. do firm i instytucji, które wytwarzają elektrośmieci. Posiadamy kontenery hakowe, bramowe, samochody dostawcze z windami oraz tiry z pozwoleniami na międzynarodowy transport odpadów. Zgłoś odbiór elektrośmieci z firmy.

⚠️ Od 01.01.2019 nie realizujemy odbiorów indywidualnych! Do współpracy zapraszamy firmy i instytucje.

Odbiór elektrośmieci – Opole

Elektrośmieci w Opolu – rosnący problem

Postępujący z każdym rokiem rozwój technologiczny sprawia, że mamy obecnie dostęp do różnego rodzaju sprzętu i urządzeń. Zaopatrują się w nie zarówno gospodarstwa domowe, małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa. Trudno dzisiaj sobie wyobrazić, aby jakakolwiek firma funkcjonowała bez sprzętu elektronicznego, poczynając od wszechobecnych telefonów komórkowych czy komputerów, a kończąc na zaawansowanych urządzeniach używanych w procesie produkcji. Producenci dążą nieustannie do wprowadzania na rynek produktów opartych na coraz to bardziej nowoczesnych technologiach, wypierając tym samym sprzęty i urządzenia starszych generacji. Firmy chcące iść z duchem czasu i utrzymać swój potencjał konkurencyjny bardzo często decydują się na wymianę starego bądź zużytego sprzętu na nowy.

Trzeba pamiętać, że zabronione jest wyrzucanie elektroodpadów do zwykłego śmietnika oraz wywożenie ich w miejsca niedozwolone, np. do lasu. Może grozić to karą grzywny wynoszącą nawet 5000 zł, gdyż nieodpowiednia utylizacja elektrośmieci powoduje niebagatelne szkody dla środowiska naturalnego. Wywózkę elektroodpadów i ich utylizację powinniśmy zatem zlecić profesjonalnej firmie, która się tym zajmuje.

elektrośmieci opole
odbiór elektrośmieci z opola

Bezpłatny odbiór elektrośmieci z Opola – kto może skorzystać z naszej oferty?

Elektrośmieci traktowane są jako szczególny rodzaj odpadów, emitujących substancje zagrażające środowisku naturalnemu, ale również zdrowiu człowieka. Substancje te mogą przenikać do gleby, powietrza i wody. Z tego względu ich usuwanie nie może odbywać się w taki sam sposób jak zwykłych odpadów. Zajmuje się bezpieczną utylizacją elektroodpadów.

Z naszej oferty mogą skorzystać wszystkie firmy i przedsiębiorstwa z Opola i okolic. Mając jednak na uwadze to, iż coraz więcej firm podejmuje decyzje o masowej wymianie zużytego lub przestarzałego sprzętu, co może powodować problemy związane z jego wywózką, oferujemy również bezpłatny odbiór elektrośmieci z Opola. Wystarczy nawiązać z nami kontakt oraz umówić dogodny termin i ustalić miejsce odbioru. 

Punkt skupu złomu
we Wrocławiu

Odbiór elektrośmieci
od firm

Jakiego rodzaju urządzenia zalicza się do elektrośmieci?

Elektrośmieci to urządzenia zasilane energią elektryczną. Ich asortyment jest na tyle szeroki, że możemy je podzielić na kilka grup, spośród których wyróżniamy:

 • narzędzia elektryczne i elektroniczne, m.in. urządzenia do spawania, piły, wiertarki, kosiarki,
 • sprzęt komputerowy i telekomunikacyjny, m.in. smartfony, telefony, terminale, laptopy, drukarki, kopiarki, faksy,
 • wielko- i małogabarytowe urządzenia AGD, m.in. chłodziarki, piekarniki, miksery, tostery, zamrażarki, suszarki, żelazka, lodówki, wagi, golarki, zmywarki,
 • zabawki i gadżety elektroniczne, m.in. zdalnie sterowane zabawki, automaty na żetony, gry,
 • sprzęty medyczne,
 • inne urządzenia elektryczne-m.in. krótkofalówki, czujniki dymu, panele kontrolne, automaty do wydawania jedzenia, napojów, regulatory ciepła, routery,
 • urządzenia oświetleniowe-m.in. żarówki, żyrandole, oświetleniówki, lampy,
 • sprzęt RTV-m.in. kamery video, magnetofony, sprzęt hi-fi, odtwarzacze,
 • baterie i akumulatory.
wywóz elektrośmieci z opola

Odbiór elektrośmieci z Opola - dlaczego warto skorzystać z oferty naszej firmy?

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi w zakresie odbioru i utylizacji elektroodpadów w Opolu i okolicach. Działamy w sposób zapewniający naszym klientom komfort, bezpieczeństwo i wygodę. Dbamy o to, aby firmy i przedsiębiorstwa, chcące pozbyć się nieprzydatnego już dla nich sprzętu, nie musiały martwić się o to, kiedy i w jaki sposób to uczynić. Możliwe jest zarówno dostarczenie nam elektroodpadów własnym transportem, jak i skorzystanie z bezpłatnego odbioru elektroodpadów z Opola i ich transportu do miejsca utylizacji. Będzie miało to szczególne znaczenie dla firm, którym zależy na wywozie urządzeń o dużych gabarytach lub w dużej ilości. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia dalszych szczegółów!

Skontaktuj się z nami

Adres wysyłki odpadów kurierem

Adres

B2B Recycling
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Centrala administracyjna

Adres

52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10

Biuro B2B Recycling

Adres

54-515 Wrocław
Jana Skrzetuskiego 10

Nasze usługi

  *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez b2brecykling.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)