B2B Recycling

ADRES WYSYŁKI ODPADÓW KURIEREM
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Logistyka
+48 600 970 281
transport@tkmrp.pl

 

CENTRALA ADMINISTRACYJNA
52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10
.

Menedżer projektu
+48 794 40 40 46
elektroodpady@tkmrp.pl

Nasza oferta skierowana jest m.in. do firm i instytucji, które wytwarzają elektrośmieci. Posiadamy kontenery hakowe, bramowe, samochody dostawcze z windami oraz tiry z pozwoleniami na międzynarodowy transport odpadów. Zgłoś odbiór elektrośmieci z firmy.

⚠️ Od 01.01.2019 nie realizujemy odbiorów indywidualnych! Do współpracy zapraszamy firmy i instytucje.

Odbiór elektrośmieci – Poznań

Umów bezpłatny odbiór elektrośmieci z Poznania

Elektrośmieci to rodzaj odpadów, które coraz częściej zalegają w naszych domach, firmach, garażach. Niestety problem ten wciąż narasta z uwagi na niewystarczającą świadomość dotyczącą szkodliwości tego typu nieużywanych urządzeń.

Przekazanie elektroodpadów do odpowiedniej firmy, zajmującej się utylizacją tego typu śmieci, to najbardziej rozsądne rozwiązanie.

Bezpłatny odbiór elektrośmieci z Poznania to prosty proces. Rolą osoby posiadającej niepotrzebne sprzęty jest zawiadomienie nas oraz ustalenie terminu i miejsca odbioru elektroodpadów. Pracownicy, zajmujący się utylizacją elektrośmieci, przyjeżdżają i zabierają niepotrzebny sprzęt, zachowując przy tym wszelkie środki bezpieczeństwa.

Kto może skorzystać z oferty?

Odbiór elektrośmieci na terenie Poznania i okolic to oferta skierowana do wszystkich firm, szkół, przychodni, szpitali oraz pozostałych instytucji, gdzie znajdują się niepotrzebne urządzenia.

oferta odbioru elektrośmieci z poznania
elektrośmieci z poznania

Co zaliczamy do e-śmieci? Elektroodpady Poznań

Elektroodpady to rodzaj śmieci, do których zaliczamy zepsuty, nieużywany oraz niepotrzebny sprzęt m.in.:

  • urządzenia RTV – radia, telewizory,
  • urządzenia AGD – lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki,
  • urządzenia elektroniczne oraz elektryczne – wiertarki, szlifierki, piły, kosiarki, maszyny obróbcze,
  • zabawki elektryczne oraz elektroniczne,
  • baterie, lampy, lampki, czujniki dymu, czujniki czadu,
  • automaty – z napojami, kawą, jedzeniem,
  • bankomaty.

Właściciele firm nie zawsze wiedzą, co mogą zrobić ze starym lub zużytym sprzętem, dlatego często gromadzą niepotrzebne urządzenia w magazynach lub wolnych pomieszczeniach. Najwięcej elektrośmieci znajduje się w zakładach produkcyjnych. Pomożemy się ich pozbyć.

Odbiór elektrośmieci
od firm

Skup złomu z dojazdem do klienta

Prawidłowa utylizacja elektroodpadów z Poznania – jak wpływa na środowisko i jakie ma znaczenie dla człowieka?

Odpowiednie postępowanie z elektroodpadami ma ogromne znaczenie dla środowiska. Oddając elektroodpady w przeznaczone do tego miejsce, skutecznie zapobiegamy rozprzestrzenianiu się szkodliwych dla środowiska substancji, które pojawiają się w momencie, kiedy sprzęt jest nieużywany. W sytuacji, gdy elektroodpady zostają wyrzucane w inne miejsca, np. do zwykłych śmietników, może dojść do poważnego zanieczyszczenia gleby, wody, a nawet powietrza. Do szkodliwych substancji zaliczamy: ołów, rtęć, nikiel, chrom itp.

Postępowanie z elektrośmieciami w prawidłowy sposób pozwala na ochronę środowiska oraz ludzi, którzy także mogą odczuć nieprzyjemne skutki nieodpowiedniego utylizowania elektroodpadów. Odbiór elektrośmieci od firm to usługa pozwalająca ich uniknąć.

elektroodpady odebrane z poznania

Współpraca z firmą zajmującą się bezpłatnym odbiorem elektrośmieci w Poznaniu – dlaczego jest to najlepsza decyzja?

Gromadzenie elektroodpadów to zły pomysł. Co więcej, nie chodzi tutaj wyłącznie o zajmowane miejsce, ale również o niebezpieczne substancje z niepotrzebnych sprzętów oraz większych urządzeń. Bezpłatny odbiór elektrośmieci z Poznania to świetny sposób na pozbycie się zalegających sprzętów. Decydując się na wyrzucenie elektrośmieci w niedozwolone miejsca, ryzykujemy nałożeniem kary nawet do 5000 zł. Takich odpadów nie wolno wyrzucać także do zwykłych śmietników. Wszelko to jest uregulowane prawnie, dlatego zamiast wyrzucać elektroodpady w nieprzeznaczone do tego miejsca, warto skorzystać z możliwości bezpłatnego oddania tych odpadów naszej firmie.

Skontaktuj się z nami

Adres wysyłki odpadów kurierem

Adres

B2B Recycling
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Centrala administracyjna

Adres

52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10

Biuro B2B Recycling

Adres

54-515 Wrocław
Jana Skrzetuskiego 10

Nasze usługi

    *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez b2brecykling.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)