B2B Recycling

ADRES WYSYŁKI ODPADÓW KURIEREM
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Logistyka
+48 600 970 281
transport@tkmrp.pl

 

CENTRALA ADMINISTRACYJNA
52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10
.

Menedżer projektu
+48 794 40 40 46
elektroodpady@tkmrp.pl

Nasza oferta skierowana jest m.in. do firm i instytucji, które wytwarzają elektrośmieci. Posiadamy kontenery hakowe, bramowe, samochody dostawcze z windami oraz tiry z pozwoleniami na międzynarodowy transport odpadów. Zgłoś odbiór elektrośmieci z firmy.

⚠️ Od 01.01.2019 nie realizujemy odbiorów indywidualnych! Do współpracy zapraszamy firmy i instytucje.

Odbiór elektrośmieci – Warszawa

Mobilny punkt odbioru elektrośmieci w Warszawie

Odpowiednia utylizacja elektrośmieci ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa środowiska oraz ludzi. Wiele osób, mając w posiadaniu stare urządzenia, zastanawia się, gdzie oddać elektrośmieci w Warszawie? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – wystarczy zadzwonić pod numer +48 600 970 281 i umówić na konkretny termin. Jesteśmy mobilnym punktem odbioru elektrośmieci na terenie Warszawy.

Oddawanie tego rodzaju odpadów w przeznaczone do tego miejsca, to krok w przyszłość. Postępując w ten sposób, pokazujemy innym, że wyrzucanie elektroodpadów w przypadkowe miejsca nie jest dobrym rozwiązaniem i warto utylizować je w odpowiedni sposób – takie działania są dobrze postrzegane przez społeczeństwo i mogą być częścią kampanii CSR.

Elektroodpady o większych gabarytach muszą zostać odpowiednio przygotowane do przekazania pracownikom, którzy po nie przyjadą. Chodzi tu o opróżnienie wnętrza (np. lodówki), odłączenie urządzeń od zasilania, wyniesienie na zewnątrz lub pozostawienie na klatce.

oferta odbioru elektrośmieci dla warszawy
elektrośmieci z warszawy

Co można nam przekazać? Darmowy odbiór elektrośmieci – Warszawa

Elektrośmieci do bardzo szeroki obszar obejmujący wiele rodzajów odpadów, do których zaliczamy:

  • wszelkie urządzenia wielkogabarytowe oraz małogabarytowe (lodówki, pralki, klimatyzatory, grzejniki elektryczne, zmywarki, odkurzacze, ekspresy, miksery, suszarki),
  • sprzęt RTV (telewizory, radia, instrumenty muzyczne, kamery),
  • narzędzia elektroniczne i elektryczne (maszyny obróbcze, wiertarki, piły, szlifierki, kosiarki),
  • zabawki elektroniczne/elektryczne,
  • żarówki, żyrandole, lampy,
  • sprzęty medyczne,
  • bankomaty, automaty z jedzeniem, napojami, kawą,
  • pompy ciepła, czujniki dymu, termostaty, akumulatory, baterie.

Odbiór elektrośmieci
od firm

Skup złomu z dojazdem do klienta

Gdzie oddać elektrośmieci w Warszawie?

Trzymanie starych urządzeń i sprzętów w biurze, magazynie bądź w garażu po pewnym czasie może zacząć zagrażać naszemu zdrowiu. Wiele takich urządzeń w momencie nieaktywności zaczyna wydzielać różne niebezpieczne związki, co w konsekwencji nie jest obojętne dla człowieka i środowiska. Chcąc uniknąć niepotrzebnych problemów i zagrożeń, warto skorzystać z usług firmy oferującej odbiór elektrośmieci od firm. Stosujemy skuteczne sposoby utylizacji tego typu odpadów.

Do kogo skierowana jest oferta odbioru elektroodpadów?

Z elektroodpadami z pewnością miał do czynienia każdy z nas. Zepsuta lodówka, pralka, zużyte baterie, czy niedziałające zabawki dziecięce. To tylko niektóre z przykładów elektrośmieci, jakich powinniśmy się regularnie pozbywać.

Oferta darmowego odbioru elektrośmieci z Warszawy skierowana jest do firm i instytucji, które są w posiadaniu zbędnych urządzeń i innych sprzętów elektronicznych. Bezpłatny odbiór elektrośmieci to usługa m.in. dla zakładów produkcyjnych, placówek oświatowych, urzędów, placówek medycznych (w tym szpitali).

wywóz elektroodpadów z warszawy

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę? Sprawny wywóz elektrośmieci z Warszawy

Elektrośmieci można znaleźć w wielu firmach działających w różnych branżach. Należy jednak zaznaczyć, że istnieją przedsiębiorstwa, które generują wyjątkowo dużą ilość odpadów. W tym przypadku są to głównie zakłady produkcyjne, gdzie w czasie produkcji dochodzi powstawania odpadów i zużywania się części, elementów oraz urządzeń. Problem dużej ilości odpadów dotyka również firmy działające w branży IT, które w danym momencie wymieniają sprzęt na nowy. 

Jak już wiadomo, utylizacja starych i niepotrzebnych urządzeń to niezwykle ważna kwestia. Co więcej, wyrzucanie sprzętów w niedozwolone miejsca zagrożone jest karą grzywny, a więc wywóz elektrośmieci z Warszawy, to rozsądny krok. Idealnym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z firmą prowadzącą odbiór elektroodpadów w Warszawie – TKM Recykling Polska.

Skontaktuj się z nami

Adres wysyłki odpadów kurierem

Adres

B2B Recycling
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Centrala administracyjna

Adres

52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10

Biuro B2B Recycling

Adres

54-515 Wrocław
Jana Skrzetuskiego 10

Nasze usługi

    *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez b2brecykling.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)