B2B Recycling

ADRES WYSYŁKI ODPADÓW KURIEREM
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Logistyka
+48 600 970 281
transport@tkmrp.pl

 

CENTRALA ADMINISTRACYJNA
52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10
.

Menedżer projektu
+48 794 40 40 46
elektroodpady@tkmrp.pl

Nasza oferta skierowana jest m.in. do firm i instytucji, które wytwarzają elektrośmieci. Posiadamy kontenery hakowe, bramowe, samochody dostawcze z windami oraz tiry z pozwoleniami na międzynarodowy transport odpadów. Zgłoś odbiór elektrośmieci z firmy.

⚠️ Od 01.01.2019 nie realizujemy odbiorów indywidualnych! Do współpracy zapraszamy firmy i instytucje.

Odbiór elektrośmieci – Sosnowiec

Co zaliczamy do elektrośmieci? Odbiór z Sosnowca

Elektrośmieci to zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Jest to dość duża, różnorodna grupa odpadów, które mogą zawierać w sobie wiele szkodliwych dla środowiska i żywych organizmów pierwiastków. Z tego też względu konieczna jest odpowiednia utylizacja tego typu odpadów. Do elektrośmieci zalicza się m.in.:

 • wielkogabarytowy sprzęt AGD (lodówki, pralki, suszarki, zmywarki, kuchenki),
 • małogabarytowe urządzenia AGD (odkurzacze, żelazka, tostery, frytkownice),
 • sprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny (komputery, laptopy, drukarki, kopiarki, kalkulatory, faksy, terminale, telefony komórkowe i stacjonarne),
 • sprzęt RTV (radioodbiorniki, telewizory, dyktafony, magnetofony, kamery, video, wzmacniacze, instrumenty muzyczne),
 • sprzęt oświetleniowy (świetlówki, żarówki energooszczędne, żyrandole),
 • narzędzia elektryczne i elektroniczne (wiertarki, piły, maszyny do szycia, lutownice, kosiarki),
  zabawki, sprzęt relaksacyjny i sportowy,
 • przyrządy medyczne,
 • przyrządy do kontroli (czujniki dymu, regulatory ciepła, termostaty, panele kontrole i urządzenia pomiarowe),
 • automaty do wydawania produktów i bankomaty.
elektrośmieci sosnowiec
odbiór elektrośmieci z sosonowca

Na czym polega usługa odbioru elektrośmieci z Sosnowca?

Odbiór elektrośmieci to usługa świadczona przez naszą firmę, polegająca na odbieraniu od różnego rodzaju firm i instytucji zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Następnie urządzenia te są transportowane do miejsca składowania, które spełnia wszelkie wymagania prawne i środowiskowe, skąd mogą być pobierane w celu ich utylizacji lub recyklingu.

Sprzęt elektroniczny i elektryczny to urządzenia, złożone z wielu elementów, które często zawierają szkodliwe pierwiastki takie jak ołów, kadm, freon, chrom czy nawet rtęć. Substancje te mogą w bardzo negatywy sposób wpływać na środowisko naturalne, przenikając np. do gleby, wód gruntowych czy też organizmów ludzi, zwierząt, roślin itd. Z tego też względu odpowiednia utylizacja i składowanie elektroodpadów jest tak ważne i szczegółowo regulowane przez obowiązujące w Polsce oraz w wielu innych krajach prawo. 

Odbiór elektrośmieci
od firm

Skup złomu z dojazdem do klienta

Kto generuje najwięcej elektrośmieci?

Elektrośmieci generowane są obecnie przez większość firm, bez względu na branżę, w jakiej działają. Najwięcej tego typu sprzętu oddawanych jest jednak do skupów, w przypadku, gdy np. biura, korzystające z dużej ilości sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego, decydują się na ulepszenie tych urządzeń, poprzez zakup lepszych i bardziej wydajnych. W takiej sytuacji cały zużyty sprzęt musi zostać poddany odpowiedniej utylizacji, czym zająć może się nasza firma, oferująca bezpłatny odbiór elektrośmieci na terenie Sosnowca.

Skorzystaj z bezpłatnego odbioru elektrośmieci z Sosnowca i okolic

Nasza firma świadczy darmowy odbiór elektrośmieci, co jest doskonałym rozwiązaniem szczególnie dla tych firm, które chcą pozbyć się dużej ilości zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w sposób bezpieczny i całkowicie legalny.

elektroodpady w sosnowcu

Do kogo skierowana jest nasza oferta? Elektrośmieci - Sosnowiec

Oferta naszej firmy skierowana jest wyłącznie do różnego rodzaju firm i instytucji, które chcą pozbyć się zużytego sprzętu elektronicznego i zależy im na tym, aby trafił on w odpowiednie miejsce i został zutylizowany zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami bezpieczeństwa. Nasza firma to wszystko zapewnia, a ponadto oferuje usługę bezpłatnego odbioru tego typu odpadów z siedziby danego przedsiębiorstwa. Dzięki temu nasi klienci nie muszą martwić się transportem zużytego sprzętu, ponieważ wszystkim tym zajmiemy się my. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie w przypadku firm lub instytucji, które mają sporo elektroodpadów przeznaczonych do utylizacji.

Skontaktuj się z nami

Adres wysyłki odpadów kurierem

Adres

B2B Recycling
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Centrala administracyjna

Adres

52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10

Biuro B2B Recycling

Adres

54-515 Wrocław
Jana Skrzetuskiego 10

Nasze usługi

  *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez b2brecykling.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)