B2B Recycling

ADRES WYSYŁKI ODPADÓW KURIEREM
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Logistyka
+48 600 970 281
transport@tkmrp.pl

 

CENTRALA ADMINISTRACYJNA
52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10
.

Menedżer projektu
+48 794 40 40 46
elektroodpady@tkmrp.pl

Nasza oferta skierowana jest m.in. do firm i instytucji, które wytwarzają elektrośmieci. Posiadamy kontenery hakowe, bramowe, samochody dostawcze z windami oraz tiry z pozwoleniami na międzynarodowy transport odpadów. Zgłoś odbiór elektrośmieci z firmy.

⚠️ Od 01.01.2019 nie realizujemy odbiorów indywidualnych! Do współpracy zapraszamy firmy i instytucje.

Odbiór elektrośmieci – Bytom

Współpracujemy z firmami i instytucjami w Bytomiu

W dzisiejszych czasach niemalże każda firma korzysta na co dzień z różnego rodzaju sprzętu elektronicznego. Ogromny wybór urządzeń w sklepach i ich duża dostępność, bardzo często w przystępnych cenach, powoduje, że z roku na rok przybywa zużytych lub zepsutych urządzeń, nazywanych elektrośmieciami, które zastępowane są nową technologią. Co jednak zrobić ze starym sprzętem? W żadnym wypadku nie można się go pozbywać na własną rękę, wyrzucając do zwykłego śmietnika. Jest to czyn karalny, sprzeczny z przepisami ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, za który grozi kara grzywny nawet w wysokości 5 000 zł.

Elektrośmieci nie mogą być usuwane w taki sam sposób jak codzienne odpady, gdyż grozi to emisją do gleby i atmosfery bardzo szkodliwych substancji. Aby tego uniknąć, kwestię utylizacji elektrośmieci powinniśmy pozostawić specjalistycznej firmie, takiej jak nasza, która w odpowiedni i bezpieczny dla środowiska sposób zajmie się jego utylizacją.

elektrośmieci bytom
odbiór elektroodpadów z bytomia

Bezpłatny odbiór elektrośmieci z Bytomia – do kogo skierowana jest nasza oferta?

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich firm i przedsiębiorstw z Bytomia oraz okolic. W zależności od preferencji oraz rodzaju i ilości zużytego sprzętu, oferujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci z Bytomia lub możliwość samodzielnego dostarczenia nam niepotrzebnego sprzętu.

Nasza oferta będzie pomocna w szczególności dla firm, które dokonują wymiany starego sprzętu na nowy, w związku z czym sprawna i bezproblemowa wywózka zużytych urządzeń okazuje się niezbędna. W tym celu z pomocą przychodzi nasza firma, która krok po kroku zajmie się wszystkim, począwszy od odbioru elektrośmieci, aż do przeprowadzenia procesu ich utylizacji.   

Odbiór elektrośmieci
od firm

Punkt skupu złomu
we Wrocławiu

Co zaliczamy do elektrośmieci?

Do elektrośmieci zaliczamy wszystkie urządzenia zasilane energią elektryczną, akumulatorami lub bateriami. Obejmują one zarówno ten najbardziej popularny sprzęt, znajdujący się w naszych domach, jak i ten mniej oczywisty, z którego korzystają firmy i przedsiębiorstwa. Do elektrośmieci zaliczamy:

  • wielko- i małogabarytowe urządzenia AGD, m.in. lodówki, chłodziarki, piekarniki, zmywarki, zamrażarki, tostery, suszarki, żelazka, miksery, wagi, golarki,
  • sprzęt komputerowy i telekomunikacyjny, m.in. telefony, smartfony, laptopy, kopiarki, drukarki, faksy, terminale,
  • sprzęt RTV, m.in. sprzęt hi-fi, magnetofony, odtwarzacze, kamery video,
  • zabawki i gadżety elektroniczne, m.in. gry, zdalnie sterowane zabawki, automaty na żetony,
  • przyrządy medyczne,
  • narzędzia elektryczne i elektroniczne, m.in. wiertarki, piły, narzędzia do spawania, lutowania,  kosiarki,
  • urządzenia oświetleniowe, m.in. lampy, żarówki, żyrandole,
  • inne urządzenia elektryczne, m.in. czujniki dymu, regulatory ciepła, panele kontrolne, automaty do wydawania jedzenia, napojów, routery, krótkofalówki.
elektrośmieci wywozone z bytomia

Odbiór elektrośmieci z Bytomia - dlaczego warto skorzystać z oferty naszej firmy?

Nasza firma zajmuje się, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa, procesem utylizacji elektrośmieci z Bytomia i okolic. Mając na względzie trudności, jakie firmom może przysporzyć duża ilość niepotrzebnego i zużytego sprzętu, bardzo często o gabarytach uniemożliwiających jego samodzielne dostarczenie do punktu odbioru, nasza firma oferuje możliwość bezpłatnego odbioru elektrośmieci i ich transportu do miejsca utylizacji. Należycie dbamy o to, aby recykling zużytych urządzeń odbywał się zgodnie z wszelkimi normami i przepisami oraz z poszanowaniem dla środowiska naturalnego. Nasi klienci nie muszą się o nic martwić, gdyż to naszym zadaniem jest odpowiednie zabezpieczenie sprzętu, jego transport i utylizacjaAby skorzystać z naszych usług, wystarczy jedynie skontaktować się z nami oraz umówić dogodny termin i miejsce odbioru, do czego gorąco zachęcamy!   

Skontaktuj się z nami

Adres wysyłki odpadów kurierem

Adres

B2B Recycling
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Centrala administracyjna

Adres

52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10

Biuro B2B Recycling

Adres

54-515 Wrocław
Jana Skrzetuskiego 10

Nasze usługi

    *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez b2brecykling.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)