B2B Recycling

ADRES WYSYŁKI ODPADÓW KURIEREM
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Logistyka
+48 600 970 281
transport@tkmrp.pl

 

CENTRALA ADMINISTRACYJNA
52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10
.

Menedżer projektu
+48 794 40 40 46
elektroodpady@tkmrp.pl

Nasza oferta skierowana jest m.in. do firm i instytucji, które wytwarzają elektrośmieci. Posiadamy kontenery hakowe, bramowe, samochody dostawcze z windami oraz tiry z pozwoleniami na międzynarodowy transport odpadów. Zgłoś odbiór elektrośmieci z firmy.

⚠️ Od 01.01.2019 nie realizujemy odbiorów indywidualnych! Do współpracy zapraszamy firmy i instytucje.

Odbiór elektrośmieci – Gliwice

Co zrobić z elektroodpadami? Wywóz z Gliwic

Elektrośmieci niekoniecznie muszą oznaczać zepsuty i nienadający się do użytku, stary sprzęt. Coraz większy odsetek elektroodpadów stanowią bowiem w pełni sprawne i funkcjonujące urządzenia, które wymieniane są na sprzęt nowszej generacji. Biorąc pod uwagę to, iż na rynek wprowadzane są nieustannie coraz to nowsze modele elektroniki, wiele firm decyduje się na wymianę dotychczasowych urządzeń na nowsze. Powstaje wówczas pytanie: co zrobić ze sprzętem, którego chcemy się pozbyć?

Zabronione jest wyrzucanie elektroodpadów na własną rękę oraz dokonywanie ich niewłaściwej utylizacji. Powoduje to nie tylko ogromne szkody dla środowiska naturalnego, lecz również grozi karą grzywny, nawet do 5000 zł. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi nasza firma, zajmująca się bezpłatnym odbiorem elektrośmieci z Gliwic.

wywóz elektrośmieci z Gliwic
elektrośmieci w Gliwicach

Bezpłatny odbiór elektrośmieci w Gliwicach – do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza oferta, w ramach której proponujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci z Gliwic i okolic, skierowana jest do firm i przedsiębiorstw. Istnieje również możliwość osobistego dostarczenia elektroodpadów, jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że w wielu sytuacjach może stwarzać to spory problem, szczególnie jeżeli wywózka miałaby dotyczyć większej ilości sprzętu. Wzięliśmy to również pod uwagę, dlatego po uprzednim kontakcie telefonicznym z nami możliwe jest skorzystanie z bezpłatnego odbioru elektrośmieci w Gliwicach.

Obowiązek utylizacji elektrośmieci wynika z ich bardzo dużej szkodliwości dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka. Zagrożeniem jest wnikanie do gleby, powietrza i wody szkodliwych, toksycznych substancji wydzielanych przez każdy stary i zużyty sprzęt, co może prowadzić do licznych niebezpiecznych chorób. Przeprowadzenie prawidłowego procesu utylizacji elektrośmieci zagwarantuje bezpieczeństwo dla naszego zdrowia oraz środowiska naturalnego. 

Odbiór elektrośmieci
od firm

Punkt skupu złomu
we Wrocławiu

Elektrośmieci – co się do nich zalicza?

Elektroodpady obejmują kilka grup urządzeń, które zasilane są energią elektryczną:

 • urządzenia AGD – np. chłodziarki, piekarniki, lodówki zmywarki, miksery, tostery, żelazka, wagi, golarki, zamrażarki, suszarki;
 • sprzęt RTV – np. odtwarzacze, magnetofony, kamery video, sprzęt hi-fi;
 • narzędzia elektryczne i elektroniczne – np. piły, urządzenia do spawania, kosiarki, wiertarki;
 • sprzęt komputerowy i telekomunikacyjny – np. smartfony, terminale, telefony, drukarki, kopiarki, faksy, laptopy;
 • sprzęty medyczne;
 • zabawki i gadżety elektroniczne – np. zdalnie sterowane zabawki, automaty na żetony, gry;
 • baterie i akumulatory;
 • inne urządzenia elektryczne – np. krótkofalówki, regulatory ciepła, automaty do wydawania jedzenia, czujniki dymu, napojów, routery, panele kontrolne;
 • urządzenia oświetleniowe – np. żarówki, żyrandole, oświetleniówki, lampy.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu telefonicznego w celu ustalenia dalszych szczegółów!

elektroodpady w Gliwicach

Odbiór elektrośmieci z Gliwic - zalety naszej oferty

Nasza firma dba o prawidłowy przebieg utylizacji elektrośmieci, oferując ich bezpłatny odbiór we wcześniej wskazanym miejscu na terenie Gliwic i okolic. Klienci korzystający z naszych usług zapewnione mają komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Wystarczy jedynie skontaktować się z nami telefonicznie, uzgodnić termin i miejsce odbioru, a my przyjedziemy i odbierzemy niepotrzebny sprzęt. Zaletą tej oferty jest to, że firmy i przedsiębiorstwa nie muszą zabiegać o transport we własnym zakresie. Docenią to w szczególności jednostki, które zainteresowane są wywózką dużej ilości sprzętu.

Skontaktuj się z nami

Adres wysyłki odpadów kurierem

Adres

B2B Recycling
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Centrala administracyjna

Adres

52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10

Biuro B2B Recycling

Adres

54-515 Wrocław
Jana Skrzetuskiego 10

Nasze usługi

  *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez b2brecykling.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)