B2B Recycling

ADRES WYSYŁKI ODPADÓW KURIEREM
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Logistyka
+48 600 970 281
transport@tkmrp.pl

 

CENTRALA ADMINISTRACYJNA
52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10
.

Menedżer projektu
+48 794 40 40 46
elektroodpady@tkmrp.pl

Nasza oferta skierowana jest m.in. do firm i instytucji, które wytwarzają elektrośmieci. Posiadamy kontenery hakowe, bramowe, samochody dostawcze z windami oraz tiry z pozwoleniami na międzynarodowy transport odpadów. Zgłoś odbiór elektrośmieci z firmy.

⚠️ Od 01.01.2019 nie realizujemy odbiorów indywidualnych! Do współpracy zapraszamy firmy i instytucje.

Odbiór elektrośmieci od firm (B2B)

Odbierzemy elektrośmieci z Twojej firmy

Specjalizujemy się w obsłudze różnego rodzaju instytucji w zakresie outsourcingu gospodarki odpadami – odbiorem i wywozem elektrośmieci z firm. Posiadamy umiejętności, kadrę i długoletnie doświadczenie w tym zakresie. Jeśli wchodzisz na rynki Europy Środkowej ze swoimi produktami lub usługami, bądź już tam jesteś, a przeraża Cię dynamika zmian legislacyjnych w zakresie odpadów, to dobrze trafiłeś. Zaplanujemy gospodarkę odpadami w Twojej firmie od A do Z, nie tylko na terenie Polski.

Posiadamy szeroką gamę usług dostosowanych do każdego klienta. Podstawą naszej działalności jest rzetelność i partnerskie podejście do kontrahenta. Nasza doskonała sieć logistyczna i wieloletnie doświadczenie daje stuprocentową gwarancję sukcesu. Wywóz elektrośmieci z firm nigdy nie był tak prosty!

Zamów wywóz elektrośmieci z firmy

Napisz do nas i poinformuj na czym najbardziej Ci zależy w zakresie gospodarki odpadami. Opowiedz o swoich przemyśleniach i ewentualnych problemach z odpadami. Nasz zespół jest po to, aby Ci pomóc. W ramach naszej oferty świadczymy szeroki wachlarz usług – nie tylko wywóz i odbiór elektrośmieci z firm, ale także skup silników, skup kabli oraz odbiór złomu. Z jednej strony jesteśmy w stanie odebrać wszystkie odpady z ogólnokrajowej sieci dystrybucji detalicznej, z drugiej strony posiadamy wyspecjalizowaną ekipę do demontażu wielkogabarytowych urządzeń przemysłowych.

Jak dotąd największe urządzenie jakie zdemontowaliśmy, to prasa o wadze 3 tys. ton, a największa sieć oddziałów jednego klienta jaką obsługiwaliśmy,  to 394 placówki.

Właściwa utylizacja i recykling elektroniki, zużytego sprzętu elektrycznego i szeroko pojętych elektrośmieci, jest w Polsce wymogiem regulowanym ustawą o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. Powierzenie wywozu elektrośmieci z firm w ręce profesjonalnej firmy zajmującej się legalnie odbiorem elektroodpadów i ich utylizacją jest z perspektywy przedsiębiorcy najbardziej korzystnym rozwiązaniem, pozwalającym na jednorazowe pozbycie się z biura wszystkich zalegających elektrośmieci. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich firm i instytucji wytwarzających elektroodpady i wymagających pomocy przy ich pozbywaniu się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Działanie na korzyść środowiska stanie się dzięki nam znacznie łatwiejsze!

ikona bezpieczeństwo

Bezpieczny odbiór elektroodpadów od firm

ikona kraj

Działalność na terenie całego kraju

ikona sprawność

Sprawny wywóz i odbiór elektrośmieci z firm

Na czym polega odbiór elektrośmieci z firm?

Jesteśmy firmą zarejestrowaną jako legalna działalność skupiona na odbiorze i wywozie elektrośmieci z firm. Dzięki doświadczeniu, wieloletniej obecności w branży i współpracy z wieloma firmami zdołaliśmy wypracować szeroki zakres usług obejmujących odbiór elektroodpadów od firm na korzystnych i jasnych warunkach. W sercu naszej działalności leży dbałość o środowisko – zajmując się odbiorem elektrośmieci z Twojej firmy dajemy gwarancję, że nie trafią one na nielegalne wysypisko czy do kontenerów na odpady zmieszane, lecz zostaną poddane bezpiecznej utylizacji prowadzonej zgodnie z zasadami ochrony środowiska. Skorzystaj z naszego punktu odbioru elektrośmieci we Wrocławiu.

Decydując się na skorzystanie z usługi odbioru elektrośmieci od firm, przekazujesz nam informacje o ilości i rodzaju elektroodpadów, jakie wymagają wywozu. Dzięki wiedzy na temat ich stanu technicznego, zabezpieczenia, wielkości i ilości, jesteśmy w stanie przygotować odpowiednie pojazdy i organizację wywozu z zapewnieniem pełnego bezpieczeństwa środowiskowego. W przypadku większych sprzętów zajmujemy się także ich demontażem i zabezpieczeniem przed przygotowaniem do odbioru i wywozu elektrośmieci z firmy. Możliwe jest również wysłanie pojedynczych elektroodpadów za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Jaki sprzęt może zostać oddany w ramach odbioru elektroodpadów od firm

Elektrośmieci to ogólne określenie zużytego, popsutego, nieużywanego lub niepotrzebnego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który może zalegać w Twojej firmie. W wielu przypadkach współpracujemy z firmami, które po remontach czy wielu latach korzystania ze sprzętu i kilkukrotnej wymianie ich na nowsze modele, zgromadziły duży zapas elektroodpadów, które należy odpowiednio zutylizować. Przekazując je naszej firmie, nie musisz tracić czasu na samodzielne przekazanie elektrośmieci do PSZOK czy zastanawiać się w jaki sposób rozebrać i przewieźć wielkogabarytowe sprzęty i urządzenia przemysłowe.

Wśród najbardziej typowych elektroodpadów możemy wymienić: stare komputery, drukarki, kserokopiarki, monitory, telewizory, lodówki, tostery, maszyny do szycia, świetlówki i oprawy oświetleniowe, urządzenia klimatyzacyjne i wiatraki, czujniki dymu, urządzenia wentylacyjne, tonery, baterie, a także sprzęt rekreacyjny czy sportowy zawierający elektroniczne części. Rodzaj odbieranych od firmy elektrośmieci będzie zależał od charakteru prowadzonej przez nią działalności – z biur i firm usługowych odbieramy najczęściej komputery, drukarki czy wiatraki i wykonujemy utylizację komputerów, podczas gdy w przemyśle częściej zdarzają się duże urządzenia wymagające precyzyjnej rozbiórki, zabezpieczenia i wywozu.

odbiór elektrośmieci od firm

Kiedy skorzystać z wywozu elektrośmieci z firmy?

Zamówienie profesjonalnego odbioru elektrośmieci z firmy jest konieczne za każdym razem, gdy chcesz pozbyć się zalegającego w firmie zużytego lub niepotrzebnego sprzętu i nie masz czasu lub możliwości, by samodzielnie zająć się wywozem go do właściwego punktu odbioru i utylizacji elektrośmieci (np. PSZOK). Pamiętaj, że odbiór elektrośmieci z firmy w ramach B2B jest najbardziej opłacalną opcją dla firm, pozwalającą na odebranie wszystkich zalegających elektrośmieci i elektroodpadów przy jednej opłacie i dokładnie omówionym planie działania. Nie musisz zajmować się tym samodzielnie ani weryfikować, czy w danym punkcie odbioru odpadów jest możliwe pozostawienie określonych kategorii elektroodpadów. 

Skontaktuj się z nami

Adres wysyłki odpadów kurierem

Adres

B2B Recycling
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Centrala administracyjna

Adres

52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10

Biuro B2B Recycling

Adres

54-515 Wrocław
Jana Skrzetuskiego 10

Nasze usługi

    *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez b2brecykling.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)