B2B Recycling

ADRES WYSYŁKI ODPADÓW KURIEREM
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Logistyka
+48 600 970 281
transport@tkmrp.pl

 

CENTRALA ADMINISTRACYJNA
52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10
.

Menedżer projektu
+48 794 40 40 46
elektroodpady@tkmrp.pl

Nasza oferta skierowana jest m.in. do firm i instytucji, które wytwarzają elektrośmieci. Posiadamy kontenery hakowe, bramowe, samochody dostawcze z windami oraz tiry z pozwoleniami na międzynarodowy transport odpadów. Zgłoś odbiór elektrośmieci z firmy.

⚠️ Od 01.01.2019 nie realizujemy odbiorów indywidualnych! Do współpracy zapraszamy firmy i instytucje.

Odbiór elektrośmieci – Łódź

Na czym polega odbiór elektrośmieci z Łodzi?

Nasza firma zajmuje się odbiorem elektrośmieci, czyli usługą, której celem jest odbieranie od innych przedsiębiorstw elektroodpadów, które wymagają odpowiedniej utylizacji lub recyklingu. Można skorzystać z usługi bezpłatnego odbioru elektrośmieci, co jest szczególnie przydatne w przypadku dużej ilości tego typu odpadów lub regularnego ich wytwarzania przez daną firmę lub instytucję. Wszelkie odebrane elektroodpady z Łodzi są składowane i transportowane w zgodny z przepisami sposób, a następnie trafiają do utylizacji lub recyklingu.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Nasza firma specjalizuje się w obsłudze różnego rodzaju firm i instytucji w zakresie gospodarki odpadami – świadczymy również bezpłatny odbiór elektrośmieci na terenie Łodzi i okolic. Chcąc oddać odpady, należy sprawdzić, czy klasyfikują się one do elektrośmieci, a jeśli tak, to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia miejsca oraz terminu odbioru odpadów.

elektrośmieci łódź
wywóz elektrośmieci z łodzi

Co zalicza się do elektrośmieci? Mobilny punkt odbioru w Łodzi

Elektrośmieci to dość obszerna grupa odpadów, do której zalicza się różnego rodzaju sprzęt i elementy elektryczne oraz elektroniczne. Odpady tego typu można podzielić na 10 grup, a są to:

 • wielkogabarytowe urządzenia AGD,
 • małogabarytowe urządzenia AGD,
 • sprzęt telekomunikacyjny i teleinformatyczny,
 • sprzęt RTV,
 • sprzęt oświetleniowy,
 • narzędzia elektryczne i elektroniczne,
 • zabawki, sprzęt relaksacyjny i sportowy,
 • przyrządy medyczne,
 • przyrządy do kontroli,
 • automaty do wydawania produktów, w tym też bankomaty.

Dobrym rozwiązaniem jest odpowiednie segregowanie takich odpadów na poszczególne rodzaje, co znacząco ułatwia późniejszą utylizację czy też recykling.

Odbiór elektrośmieci
od firm

Skup złomu z dojazdem do klienta

Dlaczego elektrośmieci wymagają odpowiedniej utylizacji?

Elektrośmieci to różnego rodzaju odpady elektryczne i elektroniczne, które mogą zawierać wiele szkodliwych dla ludzi i środowiska pierwiastków, takich jak m.in. kadm, rtęć, ołów czy też freon. Z tego też względu nieodpowiednie składowanie tego typu odpadów lub ich nieprawidłowa utylizacja mogą być sporym zagrożeniem dla środowiska naturalnego i zdrowia oraz życia wszelkich istot żywych. Pierwiastki znajdujące się w takich urządzeniach mogą bowiem po czasie przeniknąć do gleby, wód gruntowych, czy też roślin lub organizmów żywych, co jest bardzo niebezpieczne. Z tego też względu tak ważne jest odpowiednie gospodarowanie takimi odpadami i oddawanie ich do mobilnych punktów odbioru elektrośmieci w Łodzi (m.in. Bałuty), aby mieć pewność, że nie będą one stanowiły zagrożenia.

Jakie przedsiębiorstwa generują najwięcej elektrośmieci?

Największe ilości elektrośmieci generują wszelkiego rodzaju firmy, które są stałymi użytkownikami tego typu urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Mogą to więc być np. biura, które decydują się na wymianę sprzętu komputerowego, telefonów i innych urządzeń elektrycznych i elektronicznych na nowe, bardziej wydajne. W taki sytuacji powstaje bardzo dużo elektrośmieci, które trzeba w odpowiedni sposób zutylizować.

elektroodpady w łodzi

Dlaczego warto nawiązać współpracę z firmą zajmującą się bezpłatnym odbiorem elektroodpadów? Łódź i okolice

Nawiązując współpracę z firmą, która zajmuje się odbiorem elektroodpadów za darmo, można w bardzo łatwy i szybki sposób pozbyć się dużej ilości tego typu śmieci. Ponadto daje to gwarancję, że odpady trafią w odpowiednie miejsce i zostanę zutylizowane w bezpieczny i zgodny z wszelkimi przepisami sposób. Zachęcamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Adres wysyłki odpadów kurierem

Adres

B2B Recycling
58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Centrala administracyjna

Adres

52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10

Biuro B2B Recycling

Adres

54-515 Wrocław
Jana Skrzetuskiego 10

Nasze usługi

  *Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez b2brecykling.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)