ADRES WYSYŁKI ODPADÓW KURIEREM

58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Logistyka
+48 600 970 281
transport@tkmrp.pl

CENTRALA ADMINISTRACYJNA

52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10
.

Menedżer projektu
+48 794 40 40 46
elektroodpady@tkmrp.pl

Nasza oferta skierowana jest m.in. do firm i instytucji, które wytwarzają elektrośmieci. Posiadamy kontenery hakowe, bramowe, samochody dostawcze z windami oraz tiry z pozwoleniami na międzynarodowy transport odpadów.

Zgłoś odbiór elektrośmieci

Darmowy odbiór i wywóz elektrośmieci

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie odbioru i wywozu elektrośmieci. Cały proces przeprowadzany jest w sposób dokładny, sprawny i bezpieczny. Elektroodpady wymagają specjalnego traktowania – nie mogą zostać wyrzucone do zwykłych śmietników. Konieczne jest zrealizowanie całego procesu utylizacji takiego sprzętu – krok po kroku. Wykorzystujemy  w tym celu specjalistyczny sprzęt, który pomaga nam w szybkiej i skutecznej pracy.

⚠️ Od 2019 nie prowadzimy bezpłatnych odbiorów indywidualnych oraz odbioru pojedynczych elektrośmieci. W takich przypadkach istnieje możliwość skorzystania z naszej usługi za odpłatnością –  stawka za odbiór jest uzgadniana indywidualnie z dyspozytorem. Jest również możliwość wysłania do nas sprzętu kurierem. Linki do firm kurierskich znajdują się w zakładce Wyślij kurierem

 

Odbiór elektrośmieci – Wrocław

Centrala naszej firmy znajduje się we Wrocławiu. Jednak nasze usługi odbioru i wywozu elektrośmieci świadczymy nie tylko na terenie tego miasta, ale w całej Polsce, a po wcześniejszym uzgodnieniu – także w całej Europie Środkowej. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz specjalne, wytrzymałe pojazdy, które są w stanie przetransportować duże ilości elektroodpadów. Pracujemy głównie w sektorze biznesowym i prowadzimy wywóz elektrośmieci z firm.

Bezpłatny odbiór elektrośmieci to duże ułatwienie dla przedsiębiorców, którzy zastanawiają się jak pozbyć się zalegających odpadów elektrycznych. Wywóz elektrośmieci odbywa się w dogodnym dla obu stron terminie – dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Jesteśmy otwarci na współpracę z kontrahentami z różnych branż – prowadzimy także skup kabli aluminiowych i miedzianych oraz skup silników elektrycznych.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami lub odwiedzenia punktu odbioru elektrośmieci.

Jeśli posiadasz dużą firmę, która generuje wiele elektrośmieci – kilka ton odpadów rocznie, prosimy o kontakt z naszym Menadżerem projektu, czyli Panią Anetą, która dostępna jest pod nr telefonu ☎ 794 404 046. Z pewnością znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie.

 Zgłoś odbiór elektrośmieci lub odpłatny odbiór mebli:  

☎ 600 970 281
✉ transport@tkmrp.pl

Czasami nasi klienci zanim zadzwonią, zastanawiają się co mają powiedzieć przy zamawianiu usługi. Często jest to pierwszy raz, więc to zupełnie zrozumiałe, że nie wie się jak zacząć rozmowę dot. odbioru elektrośmieci. Chcąc ułatwić ten proces, przygotowaliśmy krótkie FAQ, które znajduje się poniżej:

Siedzisz I myślisz….

Czy jak zamawiam taką usługę muszę znać kod odpadu?

TKM: NIE!

Zadzwoń i po prostu powiedz co masz do oddania, tak naprawdę zabieramy wszystko co ma kabel, co do poprawnego działania potrzebuje dostawy prądu elektrycznego.Nasi pracownicy doradzą Państwu w zakresie kodu odpadów. Doradzą również czy macie Państwo status profesjonalnego wytwórcy odpadów, który musi posiadać nr BDO, czy odpady możemy od Państwa odebrać bez stosownego wpisu do bazy danych o odpadach.

Czy muszę znać masę odpadów do odbioru?

Wystarczy tylko podać ilość sztuk tego, co masz do przekazania. Żyjemy w dobie smartfonów, możecie Państwo również wysłać nam zdjęcie odpadów, które chcecie oddać. Przyjmujemy wiadomości na e-mail transport@tkmrp.pl , mms 600970281, watsup 600970281.

Zasada jest prosta, im więcej odpadów tym lepiej, większa ilość jednostkowego odbioru sprzyja optymalizacji kosztów transportu, taki odbiór jest też dla nas łatwiejszy do zaplanowania, nie musimy szukać doładunków w okolicy, dzięki czemu szybciej odpady zostaną od Państwa odebrane.

Czy usługa jest bezpłatna?

TKM: TAK!

Całkowicie bezpłatna, chyba że potrzebujecie Państwo szybki termin odbioru, wtenczas logistyka wycenia transport indywidualnie. Oczywiście tak jak w puncie pierwszym nie realizujemy odbiorów indywidualnych ani pojedynczych, ewentualnie za odpłatnością lub przyjmujemy wysyłki kurierem.

Co muszę mieć przygotowane do odbioru odpadów?

TKM: w przypadku wytwórcy niekomercyjnego TKM załatwia wszystkie formalności za Ciebie, w przypadku podmiotu komercyjnego musisz mieć numer BDO I w porozumieniu z naszą firmą pod nr telefonu 791124774 wystawić KPO w BDO

Czy ktoś mi pomoże załadować odpady?

TKM: po ustaleniu z logistyką pod nr tel. 600 970 281 możliwe jest, że kierowca będzie z pomocnikiem, proszę jednak Pamiętać że usługa jest bezpłatna i byłoby miło,  jeśli ktoś pomógłby naszym pracownikom przy załadunku. Pozwoli to na obsłużenie większej liczby klientów w ciągu dnia, przez co czas oczekiwania na odbiór znacznie się skróci.

Skontaktuj się z nami

Adres wysyłki odpadów kurierem

Adres

58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Centrala administracyjna

Adres

52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10

Nasze usługi

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez b2brecykling.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)