ADRES WYSYŁKI ODPADÓW KURIEREM

58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Logistyka
+48 600 970 281
transport@tkmrp.pl

CENTRALA ADMINISTRACYJNA

52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10
.

Menedżer projektu
+48 794 40 40 46
elektroodpady@tkmrp.pl

Nasza oferta skierowana jest m.in. do firm i instytucji, które wytwarzają elektrośmieci. Posiadamy kontenery hakowe, bramowe, samochody dostawcze z windami oraz tiry z pozwoleniami na międzynarodowy transport odpadów.

B2B – odbiór elektrośmieci z firm

Odbierzemy elektrośmieci z Twojej firmy

Specjalizujemy się w obsłudze różnego rodzaju instytucji w zakresie outsourcingu gospodarki odpadami – odbiorem i wywozem elektrośmieci z firm. Posiadamy umiejętności, kadrę i długoletnie doświadczenie w tym zakresie. Jeśli wchodzisz na rynki Europy Środkowej ze swoimi produktami lub usługami, bądź już tam jesteś, a przeraża Cię dynamika zmian legislacyjnych w zakresie odpadów, to dobrze trafiłeś. Zaplanujemy gospodarkę odpadami w Twojej firmie od A do Z, nie tylko na terenie Polski.

Posiadamy szeroką gamę usług dostosowanych do każdego klienta. Podstawą naszej działalności jest rzetelność i partnerskie podejście do kontrahenta. Nasza doskonała sieć logistyczna i wieloletnie doświadczenie daje stuprocentową gwarancję sukcesu. Wywóz elektrośmieci z firm nigdy nie był tak prosty!

Zamów wywóz elektrośmieci z firmy

Napisz do nas i poinformuj na czym najbardziej Ci zależy w zakresie gospodarki odpadami. Opowiedz o swoich przemyśleniach i ewentualnych problemach z odpadami. Nasz zespół jest po to, aby Ci pomóc. W ramach Naszej oferty świadczymy szeroki wachlarz usług – nie tylko wywóz i odbiór elektrośmieci z firm, ale także skup silników, skup kabli oraz odbiór elektroodpadów. Z jednej strony jesteśmy w stanie odebrać wszystkie odpady z ogólnokrajowej sieci dystrybucji detalicznej, z drugiej strony posiadamy wyspecjalizowaną ekipę do demontażu wielkogabarytowych urządzeń przemysłowych.

Jak dotąd największe urządzenie jakie zdemontowaliśmy, to prasa o wadze 3 tys. ton, a największa sieć oddziałów jednego klienta jaką obsługiwaliśmy,  to 394 placówki.

Skontaktuj się z nami

Adres wysyłki odpadów kurierem

Adres

58-150 Strzegom
Aleja Wojska Polskiego 75
czynny 24h

Centrala administracyjna

Adres

52-427 Wrocław
ul. Kupiecka 10

Nasze usługi

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez b2brecykling.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)